Apartament z możliwością noclegu dla 6-ciu osób wyróżnia przynależny do niego balkon, z widokiem na góry. Wyposażony kuchnię w zabudowie połączoną z salonem, klimatyczne sypialnie z łożem małżeńskim, łazienki. W każdym z pokoi znajduje się TV oraz dostęp do bezpłatnego Wi-Fi i Netflix. 

Niewątpliwym atutem naszych apartamentów jest ogólnodostępny taras, wyposażony w stoliki i ławeczki, otoczony zielenią, z którego każdy może podziwiać Królową Karkonoszy Śnieżkę, Szrenicę a nawet zamek Chojnik i pobliskie miasteczka, widoki, które zapamiętuje się na zawsze.

  Dla gości studzonych zwiedzaniem lub odpoczynkiem, oddajemy do dyspozycji ogólnodostępnego grilla gazowego, co z pewnością przyczyni się do zwiększenia zachwytu naszym obiektem. Plac zabaw i duża trampolina to gwarancja na brak nudy dla naszych najmłodszych gości i zarazem gwarancja na nudę dla dorosłych w mniej urokliwe dni przygotowaliśmy oddzielny pokój zabaw dla dzieci by z wypoczynku z katarem nie wracały.
Dla rodzin podróżujących z członkami czworonożnymi mamy dobrą wiadomość, u nas będą zawsze mile widziani – za dodatkową opłatą akceptujemy zwierzęta!
Ponad to : prywatny parking, ogrodzony i zamykany teren, duży ogród. Na marginesie – teren monitorowany.